Gminny Dzień Strażaka

5 czerwca o godzinie 15:00 na terenie parkingu przy CKE w Czerwionce- Leszczynach odbył się Gminny Dzień Strażaka. Jednostki OSP z terenu Gminy i Miasta Czerwionka – Leszczyny zebrały się na placu przed OSP Czerwionka i wspólnie, przy włączonych sygnałach świetlnych i dźwiękowych dokonały przejazdu przez miasto i tym samym zaprezentowały mieszkańcom siły bojowe jakimi dysponuje gmina. Po uroczystej zbiórce i podziękowaniach skierowanych do strażaków od Burmistrza za prężne i skuteczne działania, czekała na nas tradycyjna strażacka „grochówa”. Wypada się cieszyć, że takie inicjatywy w gminie jeszcze są, aby skupić w jednym miejscu wszystkie siły pożarnicze z terenu Gminy, bo to jedyna okazja, aby mieszkańcy mieli świadomość, ze mogą się czuć bezpiecznie we własnym domu, działce, miejscowości, czy gminie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *