Nowy sprzęt dla jednostki

Wraz z końcem listopada udało nam się sfinalizować kilka ważnych dla nas projektów zakupowych, między innymi dzięki ogromnemu wsparciu finansowemu Fundacji JSW , ale także dzięki wsparciu rady dzielnicy Dębieńsko Stare, nadleśnictwu Rybnik, oraz z środków zbiórki publicznej mieszkańców dzielnicy Dębieńsko Stare pozyskaliśmy zestaw ratownictwa technicznego (Narzędzie hydrauliczne „kombi”, zestaw do stabilizacji pojazdów, piła ręczna do wycinania szyb, wybijak do szyb, osłona zabezpieczająca na poduszkę powietrzną, mata narzędziowa), zestaw narzędzi ręcznych, ubranie robocze, węże tłoczne W42, zestaw ratownictwa medycznego PSP R1, nosze płachtowe, zestaw latarek kątowych oraz pulsometr palcowy. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy, że zechciały wesprzeć naszą inicjatywę. Również kierujemy podziękowania dla sklepu z zaopatrzeniem 4RESCUE.pl, który serdecznie polecamy.