Turniej Wiedzy Pożarniczej OTWP w OSP Dębieńsko Stare

Turniej Wiedzy Pożarniczej OTWP w OSP Dębieńsko Stare

W dniu 17.03.2017 o godzinie 10:00 w naszej jednostce odbył się gminny turniej wiedzy pożarniczej pod tytułem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wszystkim uczestnikom i zainteresowanym bardzo dziękujemy za przybycie i udział w turnieju, liczymy na to ,że w następnych latach będzie nas coraz więcej oraz zachęcamy młodzież jak i osoby starsze do czynnego udziału i wstąpieniu w szeregi straży pożarnej. Cieszymy się ,że młodzież interesuje się pożarnictwem i ich wiedza jest coraz to większa co widać w winkach z turnieju ,które są rosnące spoglądając na ubiegłe lata.
WYNIKI:
Szkoła podstawowa 1 miejsce:Paweł Gawlik
Szkoła gimnazjalna 1 miejsce:Paweł Łaska
Szkoła ponad gimnazjalna 1 miejsce:Joanna Rucińska

[envira-gallery id=”953″]