Wypadek samochodowy w Dębieńsku Starym ul.Furgoła

Wypadek samochodowy w Dębieńsku Starym ul. Furgoła

Dziś ( 15.03.2017r. ) około godziny 19:00 zostaliśmy zadysponowani do wypadku samochodowego przy ulicy Furgoła w Dębieńsku Starym. Kierujący samochodem marki Ford Fiesta najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze nie opanował pojazdu i wypadł z jezdni niszcząc słup energetyczny oraz skrzynki energetyczne na dwóch posesjach. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zatrzymaniu ruchu na jednym pasie jezdni, pomoc zespołowi pogotowia w udzieleniu pomocy kierującemu oraz pasażerce, zabezpieczeniu słupa energetycznego oraz uprzątnięciu jezdni wraz z chodnikiem po zdarzeniu. Działania trwały około 3 godzin.
Zdjęcia autorstwa portalu iknurow.pl  , za które dziękujemy.

Siły i środki na miejscu:
OSP Dębieńsko Stare 587[s]46
JRG Rybnik 581[s]21 oraz 581[s]40
Zespół Pogotowia Ratunkowego
Patrol Policji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *